Automobilių nuoma Vilniaus oro uoste

Automobilių nuoma Vilniaus oro uoste

Nesvarbu, ar atvykstate čia darbo reikalais, ar keliaujate savo malonumui, judėti po miestą ir jo apylinkes su automobiliu bus patogiausia ir greičiausia. Smartukas.lt automobilių nuoma Vilniaus oro uoste užtikrina, kad išsinuomoti patogų ir tvarkingą automobilį Vilniaus oro uoste dar niekada nebuvo taip paprasta!
Siūlome Ford, Audi, Smart, Dacia, Mini ir VW automobilius, atitinkančius bet kokius poreikius ir biudžetą.
Mūsų komanda visada yra pasiruošusi padėti išsirinkti geriausią variantą jūsų kelionėms. Naudodamiesi patogia rezervavimo sistema internetu automobilį galite rezervuoti vos keliais paspaudimais ir atsiimti jį tiesiai oro uoste. Taip pat galite mums paskambinti numeriu +37066101007 bei gauti pasiūlymą!

Kaip išsinuomoti automobilį Vilniaus oro uoste?

Paskutinę minutę išsinuomoti automobilį gali būti sunki, brangi ir stresą kelianti patirtis, ypač atvykus į Vilniaus oro uostą. Daugelis keliautojų dažnai daro prielaidą, kad tuo rūpintis geriausia – atvykus ir jau nusileidus, tačiau jei jus domina pigi ir ekonomiška nuoma, geriau tai daryti iš anksto rezervuojant. Paskutinei minutei šį reikalą palikę keliautojai susiduria su: ribotu pasirinkimu, ilgesniu laukimu, didesnėmis kainomis bei negali pasinaudoti nuolaidomis.
Tam, kad išvengtumėte šių problemų, Smartukas.lt komanda visada rekomenduoja iš anksto rezervuoti automobilį internetu. Taip galėsite rinktis iš didesnio sąrašo arba net viso mūsų auto parko, turėsite laiko palyginti kainas ir pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą. Smartukas.lt portale veikia patogi rezervacijos sistema, kur per kelias minutes galite pasirinktoms datoms išsinuomoti geriausią automobilį.
Taip pat svarbu paminėti, jog rezervuodami internetu galite pamatyti nuomos sąlygas bei pasirinkti papildomas paslaugas. Visi automobiliai nuomojami su KASKO bei civilinės atsakomybės draudimu, o techninė pagalba jums gali būti suteikiama bet kuriuo paros metu.
Atsiliepimai iš klientų apie Smartukas.lt nuomos procesą bei paslaugų kokybę – labai aukšti. Todėl nedvejokite ir jūs išmėginti vieną iš patogiausių būdų išsinuomoti automobilį oro uoste, Lietuvos sostinėje.

Nuo ko priklauso automobilių nuomos Vilniaus oro uoste kaina?

Galutinė mašinų nuomos Vilniaus oro uoste kaina priklauso nuo kelių faktorių. Pirma, nuomos kainai didelę įtaką turės pasirinkto automobilio tipas. Prabangūs, erdvesni, egzotiški bei naujesni automobiliai paprastai kainuoja brangiau nei kompaktiški ar ekonominės klasės automobiliai.
Antras faktorius – nuomos laikotarpis. Nors nuomojantis ilgesniam laikui sumokama didesnė galutinė suma, tačiau nuomos įkainis vienai dienai gali būti gerokai mažesnis. Tuo tarpu su trumpalaike nuoma yra atvirkščiai.
Trečia – sezonas bei automobilių parko užimtumas taip pat gali turėti įtakos automobilių nuomos Vilniaus oro uoste kainai. Turizmo sezono piko metu automobilių nuomos paklausa paprastai būna didesnė, todėl tai taip pat gali turėti įtakos galutinei kainai.
Kitas veiksnys, papildomos paslaugos ir tam tikri priedai. Pavyzdžiui, Smartukas.lt nuomos sąlygos nurodo, kad automobilis turi būti grąžinamas pilnu baku ir švarus. Jūs galite grąžinti automobilį ir nepilnu baku arba nepilnai išvalytą, tačiau tada bus taikomi papildomi mokesčiai, kurie nurodomi nuomos sutartyje.
Visada verta pasidomėti ar nėra akcijų bei ypatingų pasiūlymų. Tada tikrai žinotumėte, kad gaunate geriausią įmanomą variantą. Nepamirškite, kad užsakymas iš anksto paprastai yra saugesnis bei ekonomiškesnis variantas nei nuoma paskutinę minutę, todėl visada verta planuoti iš anksto ir nuomotis internetu dar prieš atvykstant į oro uostą.
Laukiame jūsų užklausų telefonu arba elektroniniu paštu – vilnius@smartukas.lt. Taip pat galite sekti mus socialiniuose tinkluose, kad pamatytumėte svarbiausias naujienas.