Proginių automobilių nuoma

Prabangių automobilių nuoma Klaipėdoje – viena iš paslaugų, kurią siūlome savo klientams. Prabangius automobilius, kurie yra prestižiniai, išskirtiniai, rekomenduojame pačioms įvairiausioms progoms: vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, bernvakariams, mergvakariams, oficialiems renginiams ir pan. Proginiai, nauji, prabangūs automobiliai labai dažnai tampa išskirtiniu, dėmesį traukiančiu akcentu, tai – puiki šventės puošmena. Be kita ko, šios mašinos yra saugios bei komfortabilios – jose įdiegta ABS sistema, signalizacija, autopilotas, oro kondicionierius, vienas reikšmingiausių saugumą lemiančių privalumų – oro pagalvės. Prie prabangių automobilių ypatumų galima minėti centrinį užraktą, el. langus, xenon žibintus, odinį mašinų saloną bei CD/DVD grotuvą.
Proginiai lengvieji automobiliai – išskirtiniai, prestižiniai, tad šių mašinų dizainas – modernus, šiuolaikiškas. Susiformavęs mitas, jog prabangių automobilių kaina – itin didelė. Proginių automobilių nuoma, kurią rekomenduojame, – nebrangi, tad kainos svyruoja nuo 20 € iki 60 € valandai. Į šią sumą įskaičiuotos vairuotojo paslaugos, tad šventės metu galėsite atsipalaiduoti ir nebesukti galvos dėl vairavimo rūpesčių. Jūsų patogumui, turime ilgalaikę ir trumpalaikę proginių transporto priemonių nuomą.

Norint mašiną išsinuomoti ilgesniam, nei trijų mėnesių laikotarpiui, siūlomos išskirtinės ilgalaikės automobilio nuomos sąlygos. Klaipėda – miestas, kuriame yra galimybė pigiai išsinuomoti automobilį ne tik ilgesniam laikui, bet ir trumpam – tai siūlome savo klientams, atsižvelgdami į kainos ir kokybės santykį. Abiejų šalių patogumui, prieš nuomininkui pasiimant automobilį yra sumokamas užstatas bei pilnas transporto priemonės nuomos mokestis.
Mašinų nuoma yra pigi ir praktiška alternatyva, kai norite savo šventėje jaustis komfortabiliai, patogiai, saugiai. Klaipėda – būtent šiame mieste Smartukas.lt siūlo prabangių automobilių nuomos paslaugas, kurios atitinka net išrankiausių ir reikliausių klientų poreikius. Mūsų siūlomi lengvieji automobiliai – ne tik gražūs, bet ir praktiški, kuro sąnaudos nėra didelės, nuomojame tik tvarkingas, švarias transporto priemones, kuriose jausitės patogiai ir galėsite mėgautis savo švente.
Klaipėda – miestas, kuriame yra kur nuvažiuoti ir ką pamatyti: sava architektūra dominantis Klaipėdos senamiestis, teatro aikštė, kurią privalu pamatyti vakarėjant, jaunuosius vilioja Biržos tiltas – daugybė jaunikių savo būsimas nuotakas per jį nešė, gausus būrys porų savo meilės spynas ant šio tilto turėklų rakino. Puikias akimirkas šventės dalyviai gali įamžinti prie Dagnės ir kuršio skulptūros, o Danės krantinė – puiki vieta pasivaikščiojimams. Klaipėda – trečiasis pagal dydį Lietuvos miestas, esantis Kuršių marių ir Baltijos jūros susiliejimo vietoje, tad jūra, skalaujanti šio miesto krantus, gali tapti nuostabių fotografijų fonu, juk kokia šventė be nuotraukų? Pasidarykite išskirtinę šventę sau ir savo artimiesiems, patikėkite transporto rūpesčius mums – prabangus automobilis nuomai – mūsų išankstinė rekomendacija. UAB „SMARTUKAS“ – automobilių nuoma be rūpesčių! Mūsų privalumai – Jūsų patogumui:

Puikus kainos ir kokybės santykis

Patogus darbo laikas

Greita ir patogi rezervacija

Minimalus užstatas: 0-200€

Neribojamas kilometražas

Techninė pagalba kelyje 24/7

Jokių papildomų mokesčių

Profesionalus ir greitas aptarnavimas

BMW 740iL nuoma

BMW 740iL nuoma

Benzinas
Automatinė
nuo €
40
Valandai
BMW Gran Turismo nuoma

BMW Gran Turismo nuoma

Dyzelinas
Automatinė
nuo €
20
Valandai