Automobilių nuoma Palangos oro uoste

Automobilių nuoma Palangos oro uoste

Atvykstate į Palangos oro uostą? Čia atskrenda jūsų verslo partneriai, kolegos ar šeima? Keliauti po pajūrį, pasiekti artimiausias lankytinas vietas bei nuvykti į numatytus taškus patogiausia bus su automobiliu. Smartukas.lt jums siūloma automobilių nuoma Palangos oro uoste sprendžia daugybės turistų bei verslo reikalais keliaujančių asmenų poreikius. Vos vienai dienai ar ilgam laikotarpiui išsinuomokite: Ford, Dacia, VW, Audi ar Mini automobilius, su kuriais galėsite patogiai, saugiai ir greitai nuvykti ten, kur reikia.
Jau mūsų interneto puslapyje galite pamatyti visų nuomojamų mašinų sąrašą bei susipažinti su nuomos sąlygomis. Smartukas.lt komanda visada yra pasiruošusi padėti ir patarti bei atsakyti į klausimus, susijusius su automobilių nuoma Palangos oro uoste. Laukiame jūsų užklausų telefonu +37066600010 arba elektroniniu paštu – info@smartukas.lt.

Kaip išsinuomoti automobilį Palangos oro uoste?

Palangos oro uostas yra tarsi vartai į nuostabų Lietuvos pajūrio regioną bei net kaimyninę Latviją. Smartukas.lt siūlo patogią ir sklandžią automobilių nuomos patirtį. Naudodamiesi mūsų internetine rezervavimo sistema, nuomos paslaugą galite užsisakyti iš anksto. Atsiėmimo vieta nurodę Palangos oro uostą, pasirinkite aktualią nuomos datą bei rinkitės iš plataus automobilių asortimento, atitinkančio jūsų poreikius ir biudžetą. Patariame nuomos nepalikti paskutinei minutei. Tokiu būdu galėsite sutaupyti laiko ir pinigų, nes išankstinė nuoma internetu suteiks galimybę rinktis iš viso auto parko bei apsaugos nuo paskutinės minutės galvos skausmų.
Kai atvyksite į Palangos oro uostą, jus pasitiks mūsų darbuotojai, pasiruošę įteikti jums nuomojamo automobilio raktelius. Sutvarkius dokumentus galėsite sėsti už vairo. Smartukas.lt atstovai taip pat atsakys į klausimus, galės supažindinti su automobilio savybėmis bei patikslinti nuomos sutarties sąlygas. Visi mūsų automobiliai yra gerai prižiūrimi ir reguliariai aptarnaujami, todėl vairavimo patirtis bus maloni, saugi ir atitiks lūkesčius.
Suprantame, kad keliaujant ir nuomojantis automobilį būtinas lankstumas, todėl siūlome lanksčias sąlygas nuomotis automobilį Palangos oro uoste kelioms dienoms ar ilgesniems terminams. Konkurencinga nuomos kaina, jokių paslėptų mokesčių ar rinkliavų, paslaugus ir atsakingas kolektyvas bei tvarkingi automobiliai. Dėl to verta rinktis mus.
Išsinuomokite automobilį jau šiandien ir pasiruoškite savo tempu tyrinėti nuostabų Lietuvos pajūrį arba nuvykti ten, kur planuojate.

Nuo ko priklauso automobilių nuomos Palangos oro uoste kaina?

Automobilių nuomos Palangos oro uoste kaina priklauso bent nuo kelių faktorių. Visų pirma, įtaką daro sezonas bei užimtumas. Turizmo sezono įkarštyje arba tuo metu, kai vyksta dideli renginiai ir daug kas nuomojasi automobilius (pakyla paklausa), galutinė nuomos kaina gali būti didesnė.
Įtakos kainai turi ir nuomos laikotarpis. Jeigu nuomojatės trumpesniam laikui, kaina už parą yra didesnė, tačiau galutinė suma – mažesnė, lyginant su ilgalaike nuoma. Tačiau pastaruoju atveju mokama suma už vieną nuomos parą bus gerokai mažesnė. Jūsų patogumui kainą galite sužinoti dar prieš rezervuodami nuomos paslaugą.
Be abejonės, bene didžiausią įtaką nuomos kainai turi pasirinktas automobilis. Jie skirstomi į klases – nuo mažų ir ekonomiškų hečbekų iki didelių, premium ar verslo klasės sedanų. Visos nuomos kainos taip pat nurodomos Smartukas.lt interneto svetainėje.
Turime informuoti jus ir apie papildomus mokesčius, kurie gali būti taikomi. Nuomos sąlygos nurodo, kad automobilis turi būti grąžinamas pilnu baku ir švarus, kadangi tokį jums jį pristatome. Jūs galite grąžinti automobilį ir nepilnu baku arba nepilnai išvalytą, tačiau tada bus taikomi papildomi mokesčiai, kurie nurodomi nuomos sutartyje.