Automobilių nuomos sąlygos

Automobilių nuomos sąlygos

 1. Automobilio nuomai būtini dokumentai: pasas ir galiojantis vairuotojo pažymėjimas.
 2. Minimalus nuomos terminas – 24 valandos. Automobilį norint išsinuomoti ilgesniam, nei trijų mėnesių laikotarpiui, siūlomos išskirtinės ilgalaikės automobilio nuomos sąlygos.
 3. Ridos apribojimai – netaikomi.
 4. Nėra papildomo mokesčio už antrą vairuotoją.
 5. Visi automobiliai yra apdrausti „Kasco“ ir civilinės atsakomybės draudimu. Techninė pagalba kelyje suteikiama bet kokiu paros metu – už tai netaikomi jokie papildomi apmokestinimai.
 6. Nuomininko atsakomybė numatoma tik tuo atveju, jei jis yra auto įvykio kaltininkas. Atsakomybės už išsinuomotą automobilį riba – nuo 600€ iki 1500€.
 7. Už automobilio nuomą galima atsiskaityti grynais pinigais arba bankiniu pavedimu. Prieš nuomininkui pasiimant automobilį yra sumokamas užstatas bei pilnas transporto priemonės nuomos mokestis.
 8. Nuomojamas automobilis perduodamas nuomotojo ir nuomininko sutartu laiku ir sutartoje vietoje. Automobilio perdavimas-priėmimas įforminamas automobilio nuomos sutartimi bei priėmimo – perdavimo aktu.
 9. Automobilis nuomininkui perduodamas su pilnu kuro baku – grąžinamas turi būti taip pat su pilnu kuro baku. Automobilis perduodamas švarus ir tvarkingas, toks pat turi būti grąžinamas nuomotojui. Nuomininkui pageidaujant, automobilis gali būti grąžinamas neplautas ir netvarkytas. Tokiu atveju prie nuomos kainos bus pridėtas papildomas automobilio plovimo mokestis (nuo 6€ iki 30€).
 10. Automobilis grąžinamas nuomotojo ir nuomininko sutartu laiku ir sutartoje vietoje. Automobilio grąžinimas įforminamas priėmimo – perdavimo aktu.
 11. Pametus automobilio raktus ar dokumentus, nuomininkas turi sumokėti nuo 50€ iki 300€ baudą (priklausomai nuo automobilio klasės).
 12. Nuomininko atsakomybė automobilio avarijos atveju įkainojama nuo 100€ iki 600€ bauda (priklausomai nuo automobilio klasės). Automobilio vagystės atveju nuomininkas privalo grąžinti išnuomoto automobilio raktus ir dokumentus.