Ilgalaikė automobilių nuoma Klaipėdoje, Palangoje ir Vilniuje

Smart City (mėlynas) nuoma

Smart City (mėlynas) nuoma

Benzinas
Pusiauautomatinė
nuo €
9
Parai
Smart City (baltas) nuoma

Smart City (baltas) nuoma

Benzinas
Pusiauautomatinė
nuo €
9
Parai
Smart Fortwo (juodas) nuoma

Smart Fortwo (juodas) nuoma

Benzinas
Pusiauautomatinė
nuo €
10
Parai
Smart Fortwo (baltas) nuoma

Smart Fortwo (baltas) nuoma

Benzinas
Automatinė
nuo €
10
Parai
Audi A1 nuoma

Audi A1 nuoma

Dyzelinas
Mechaninė
nuo €
17
Parai
VW Golf Plus nuoma

VW Golf Plus nuoma

Benzinas
Automatinė
nuo €
14
Parai
MINI Cooper Clubman S nuoma

MINI Cooper Clubman S nuoma

Benzinas
Automatinė
nuo €
20
Parai
Smart Forfour nuoma

Smart Forfour nuoma

Benzinas
Automatinė
nuo €
18
Parai

Ilgalaikė automobilių nuoma Klaipėdoje, Palangoje, Vilniuje – paslauga, kurią teikiame tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, atsižvelgdami į labiausiai kliento poreikius tenkinantį sprendimą. Šis pasiūlymas aktualus, kai mašinos reikia ilgesniam, nei 24 val. laikotarpiui. Ilgalaikė transporto priemonių nuoma – nebrangi išeitis nutikus nenumatytiems atvejams, pvz.: sugedus nuosavai mašinai. Ilgalaikė nuoma patogi, kai planuojate kelionę, tačiau negalite į ją leistis asmenine transporto priemone. Naudodamiesi smartukas.lt (miestuose – Klaipėda, Palanga, Vilnius) paslaugomis, turite galimybę pigiai išsinuomoti Jums patikusį automobilį iš gana plataus mūsų siūlomų transporto priemonių sąrašo, nes šiuo atveju orientuojamės į skirtingus klientų lūkesčius ir norus, siūlydami įvairių klasių, modelių, markių automobilius. Visi lengvieji automobiliai yra saugūs, komfortiški, patogūs, elegantiški, gana nauji, ir taupūs. Pateisiname klientų lūkesčius kainos ir praktiškumo atžvilgiu, tad ilgalaikė lengvųjų transporto priemonių nuoma atitinka aukščiausius, tokio pobūdžio paslaugoms keliamus, reikalavimus.

Klaipėda – miestas, kuriame ilgalaikė mašinų nuoma yra aktuali ne tik kasdieniams fizinių asmenų poreikiams, bet ir verslo subjektams. Transportas šiais laikais nėra tik susisiekimo priemonė – labai dažnai tai yra ir vienas svarbiausių darbo įrankių. Verslininkai žino, jog gana didelių kaštų reikia ne tik automobilių (tiek naujų, tiek naudotų) įsigijimui, bet ir jų priežiūrai: mašinų remontui, draudimui, eksploatacinėms išlaidoms ir pan. Lengvieji automobiliai, naudojami darbui, greitai dėvisi, jų priežiūra kainuoja gana brangiai, tai – atsakomybė, kuri atima ne tik daug laiko, kuris yra neįkainojamas, bet ir pinigų. Šiuo atveju ilgalaikė automobilių nuoma, kurią teikiame Klaipėdoje, Palangoje ir Vilniuje, yra gana pigi ir praktiška alternatyva. Visi automobiliai yra apdrausti „Kasco“ ir civilinės atsakomybės draudimu. Techninė pagalba kelyje suteikiama bet kokiu paros metu – už tai netaikomi jokie papildomi apmokestinimai. Be to, siūlome išskirtines ilgalaikės nuomos sąlygas tiems, kurie automobilius nuomoja ilgesniam, nei trijų mėnesių laikotarpiui.

Mūsų sukaupta patirtis ir atsakomybė už ilgalaikės nuomos paslaugas, kurias teikiame Klaipėdoje, Palangoje ir Vilniuje lemia aukštus automobilių nuomos kokybės rodiklius. Klaipėda, Palanga ar Vilnius – tai miestai, kuriuose galite mums patikėti efektyvesnį savo bendrovės automobilių parko valdymą. Abiejų šalių patogumui, prieš nuomininkui pasiimant automobilį yra sumokamas užstatas bei pilnas transporto priemonės nuomos mokestis. UAB „SMARTUKAS“ – automobilių nuoma be rūpesčių! Mūsų privalumai – Jūsų patogumui:

Puikus kainos ir kokybės santykis

Patogus darbo laikas

Greita ir patogi rezervacija

Minimalus užstatas: 0-200€

Neribojamas kilometražas

Techninė pagalba kelyje 24/7

Jokių papildomų mokesčių

Profesionalus ir greitas aptarnavimas

Jau dabar internetu – tarsi ranka pasiekiama pigi ilgalaikė automobilių nuoma fiziniams asmenims Vilniuje, Klaipėdoje bei Palangoje. Reikia tvarkingo automobilio patrauklia kaina? Jį planuojate naudoti ilgesnį laikotarpį?

Jau dabar užpildykite rezervacijos formą patikusiam automobiliui ir mes kuo greičiau padėsime rasti sprendimą. Ilgalaikė nuoma tinka tiek asmeniniams, tiek verslo poreikiams.