Trumpalaikė automobilių nuoma Klaipėdoje, Palangoje ir Vilniuje

Smart City (mėlynas) nuoma

Smart City (mėlynas) nuoma

Benzinas
Pusiauautomatinė
nuo €
9
Parai
Smart City (baltas) nuoma

Smart City (baltas) nuoma

Benzinas
Pusiauautomatinė
nuo €
9
Parai
Smart Fortwo (juodas) nuoma

Smart Fortwo (juodas) nuoma

Benzinas
Pusiauautomatinė
nuo €
10
Parai
Smart Fortwo (baltas) nuoma

Smart Fortwo (baltas) nuoma

Benzinas
Automatinė
nuo €
10
Parai
Audi A1 nuoma

Audi A1 nuoma

Dyzelinas
Mechaninė
nuo €
17
Parai
VW Golf Plus nuoma

VW Golf Plus nuoma

Benzinas
Automatinė
nuo €
14
Parai
MINI Cooper Clubman S nuoma

MINI Cooper Clubman S nuoma

Benzinas
Automatinė
nuo €
20
Parai

Pakvietėte merginą į pasimatymą, tačiau neturite mašinos, bet norite ją nusivežti į gražiausią savo miesto vietą? Grįžote iš užsienio ir transporto priemonė praverstų lankant draugus ir giminaičius, gyvenančius kituose miestuose? O gal neseniai išsilaikėte vairavimo teises ir nenorite skolintis mašinos iš tėvų? Išeitis yra! Mėgaukitės transporto priemonės teikiamais privalumais net ir neturėdami nuosavo automobilio!

Trumpalaikė automobilių nuoma Klaipėdoje, Palangoje, Vilniuje – tai viena iš paslaugų, kurią siūlome išbandyti prireikus transporto priemonės. Tai itin patogi išeitis, kai mašinos reikia tik tam tikru atveju ir neilgam laiko tarpui. Trumpalaikė automobilio nuoma, kainos atžvilgiu, yra pigesnis variantas nei taxi, be to, tai praktiškas ir ekonomiškas pasirinkimas. Visi lengvieji, trumpalaikei nuomai skirti, automobiliai, yra patogūs, komfortiški, gana nauji, saugūs, tvarkingi, kalbant apie kuro sąnaudas – taupūs.

Naudodamiesi smartukas.lt paslaugomis, turite galimybę pigiai išsinuomoti Jums patikusį automobilį iš gana plataus mūsų siūlomų transporto priemonių sąrašo, nes šiuo atveju orientuojamės į skirtingus klientų lūkesčius ir norus, siūlydami įvairių klasių, modelių, markių automobilius.

Pateisiname klientų lūkesčius kainos ir praktiškumo atžvilgiu, tad trumpalaikė lengvųjų transporto priemonių nuoma atitinka aukščiausius, tokio pobūdžio paslaugoms keliamus, reikalavimus. Abiejų šalių patogumui, prieš nuomininkui pasiimant automobilį yra sumokamas užstatas bei pilnas transporto priemonės nuomos mokestis.

Klaipėdoje, Palangoje ar Vilniuje yra daugybė vietų, kuriomis galėtumėte pasigrožėti. Nusprendę pasinaudoti trumpalaikės nuomos paslaugomis, kelionei transportą galite rinktis iš plataus mūsų siūlomų mašinų sąrašo – nuo naujų, išskirtinio dizaino automobilių, iki paprastesnių, tačiau ekonomiškų, manevringumu pasižyminčių miesto klasės automobiliukų. Išsirinkę sau patinkantį ir tinkantį transporto variantą, keliaujate nebrangiai ir patogiai! Viešasis transportas, žinoma, ekologiškas ir ekonomiškas sprendimas, tačiau trumpalaikės nuomos atveju gaunate neįkainojamą laisvę – rinktis maršrutą, kuris aktualus tik Jums, jaustis komfortabiliai, kad esate nuo nieko nepriklausomi, kad galite klausytis tokios muzikos, kokia patinka tik Jums ir mėgautis vairavimo teikiamu malonumu.

Pigi trumpalaikė automobilių nuoma Klaipėdoje Palangoje ir Vilniuje, kurią siūlo smartukas.lt, tai – paslauga, klientui suteikianti komfortą bei patogią judėjimo galimybę. UAB „SMARTUKAS“ – automobilių nuoma be rūpesčių! Mūsų privalumai – Jūsų patogumui:

Puikus kainos ir kokybės santykis

Patogus darbo laikas

Greita ir patogi rezervacija

Minimalus užstatas: 0-200€

Neribojamas kilometražas

Techninė pagalba kelyje 24/7

Jokių papildomų mokesčių

Profesionalus ir greitas aptarnavimas

Smartukas.lt gali pasiūlyti trumpalaikę auto nuomą Vilniuje, Klaipėdoje ar Palangoje labai patrauklia kaina. Tiesiog internetu galima pateikti rezervaciją bei išsirinkti automobilį, kuris geriausiai atitiks poreikius.

Trumpalaikė automobilių nuoma padės išspręsti planuotus ar neplanuotus judėjimo iššūkius Lietuvoje bei net užsienyje. Daugiau informacijos apie kiekvieną autoparke esantį automobilį ir jo nuomos sąlygas galite rasti paspaudę ant jo nuorodos.